Kā tiek sniegti pakalpojumi

Pakalpojumi tiek sniegti gan klātienē (Rēzeknē, Latgales ielā 52 (2.stāvs), gan attālināti izmantojot epastu, telefonu un citus saziņas līdzekļus visā LR teritorijā.

Ja vēlaties saņemt konsultāciju, pakalpojumu klātienē, tad Jums iepriekš jāpierakstās uz pieņemšanu pa tālruni: 29511476.

*Ārkārtas situācijās ir iespēja saņemt pakalpojumu ārpus normālā darba laika, kā arī brīvdienās.

Ko darīt, ja pakalpojumu vēlaties saņemt attālināti?
Lai veiktu pasūtījumu, vienkārši nosūtiet nepieciešamā pakalpojuma aprakstu, Jūsu jautājumus sakarā ar to un vēlamo pakalpojuma sniegšanas termiņu uz e-pastu: juriskonsulte@inbox.lv, vai piezvaniet pa telefonu. Pielikumā, lūdzu, pievienojiet visus ar nepieciešamo juridisko pakalpojumu saistītos dokumentus (ieskenētus vai nofotografētus).
Drīz pēc pieteikuma saņemšanas ar Jums sazināsimies, lai precizētu detaļas un sniegtu atbildes.

Sagatavotos dokumentus saņemsiet birojā (Rēzeknē, Latgales ielā 52), vai arī ir iespējams saņemt pa pastu, e-pastu.

Cenas un samaksas kārtība

Cena tiek noteikta individuāli, atkarībā no konkrētā juridiskā pakalpojuma/konsultācijas veida, sarežģītības un laikietilpības.

Par Jūsu pieprasīto attālināto pakalpojumu  Jums tiks nosūtīts avansa rēķins 50% apmērā no juridiskā pakalpojuma cenas, ja pakalpojuma cena pārsniedz 30 EUR. Pakalpojums tiek sniegts pēc avansa rēķina apmaksas. Otrus 50% no pakalpojuma cenas Jūs apmaksājiet pēc juridiskā pakalpojuma saņemšanas (pastāv iespēja vienoties arī par citu apmaksas kārtību). Par juridiskiem pakalpojumiem, kuri tiek sniegti attālināti, un kuru cena nepārsniedz 30 EUR, ir 100% priekšapmaksa.